در فروش محصولات خود به مشکل برخورده اید؟ با ما همراه باشید

با بالا رفتن سطح دسترسی افراد به اینترنت، بسیاری از کارهایی که پیش‌تر در دنیای واقعی انجام می‌شد به دنیای آنلاین منتقل شده است. یکی از مرسوم‌ترین کارهای آنلاین، خرید از فروشگاه‌های اینترنتی است.

به دلیل صرفه‌جویی در زمان و هزینه بسیاری سعی می‌کنند حدالامکان خریدهای خود را انجام دهند. با اینکه اولین راه فروش آنلاین از طریق اینترنت، راه اندازی فروشگاه اینترنتی است.

اگر شما به صورت حضوری به فروش محصولات مشغول هستید، بهتر است نگاهی به شیوه‌های فروش آنلاین محصولات داشته باشید و ببینید که کدام یک از روش‌های فروش آنلاین محصولات برای شما مناسب هستند.

افزایش فروش اولین دغدغه و خواسته هر فروشگاه حقیقی نوپا و یا قدیمی می باشد. اگر چه در زمینه کسب و کار آنلاین توصیه ها و نکات زیادی مطرح شده است، اما اغلب این موارد جنبه عمومی دارند.

نکات و آموزش هایی که در صورت اعمال صحیح آن ها در تجارت خود، می توانید مطمئن باشید که در مسیر موفقیت قدم برداشته اید.

ثامن کالا توس ، کارگروه تخصصی فروش کالا

ما بعد از مدت ها تحقیق و پژوهش در زمینه فروش آنلاین و بررسی عمیق این حوزه به نتایج زیادی دست پیدا کرده ایم. ما قصد داریم در ادامه نتایج به دست آمده ، به فروش محصولات شما در اینترنت کمک کنیم و دست در دست هم به فروش بیشتر و فعال تر کردن کسب و کارتان بپردازیم.

پس اگر شما تولید کننده کالا و یا وارد کننده دست اول برخی از محصولات هستید،کافیست با کارگروه تخصصی ثامن کالا توس تماس بگیرید تا کارشناسان خبره ما پس از تماس با شما و برگزاری جلسات مربوطه با استفاده از شیوه ها و روش های افزایش فروش آنلاین در کنارتان باشیم.

روش های مذکور شامل موارد تخصصی و همچنین عمومی می شوند و همگی آن ها در کنار یکدیگر به افزایش استراتژیک و بلند مدت فروش شما کمک خواهند کرد.

تاریخچه شرکت ثامن کالا توس

ثامن کالا توس به عنوان کارگروه تخصصی فروش کالا ، فعالیت تخصصی خود را در سال 1392 با استفاده از نیروهای فعال ، خلاق ، به روز ، جوان و دانش محور آغاز کرده است.

بر خود می بالیم که در این چند سال با همکاری با چندین فعال در حوزه تولید و هنر ، توانسته ایم گامی هر چند کوتاه برای رفع مشکل فروش این عزیزان برداشته و با معرفی این عزیزان در بستر اینترنت در جهت پیشرفت اهداف مشخص شده گامی محکم برداریم.

مهارت های ما

مشاوره کسب و کار
عکاسی و درج محصول
طراحی گرافیک و وب
پشتیبانی کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *